INSTRUKTØRER Livredning og beredskap 2018-06-22T09:25:09+00:00

INSTRUKTØRER Livredning og beredskap

Følgende instruktører har gjennomført og bestått instruktørkurs i Livredning og beredskap. Disse kan holde kurs på egen arbeidsplass, i egen kommune, evt andre steder etter avtale. Ta kontakt med oss på badparkogidrett@nih.no, eller den aktuelle instruktøren for å gjøre avtale:

Alta Helsebad – Odd-Børre Jensen

Ankerskogen – Arne Edgar Olstad

Ankerskogen – Geir Hagen

Ankerskogen – Nina M. Sollien

Aquarama – Susanne Ramsgaard

Aquarama – Truls Sigvald Natland

Asker kommune – Linda Gulliksen

Asker kommune – Marit Hjetland

Asker kommune – Beate Larsen

Asker kommune – Ruben Vineshaugen

Askøyhallene KF – Eirik Juvik

Atlanterhavsbadet – Åse Ertvåg

Ballangen kommune – Silje Wikdahl

BAD, PARK OG IDRETT – Reidar Nesheim

Bodø Spektrum – Martin Moe

Bodø Spektrum – Mats Høyer

Bodø Spektrum – Bodil Rystad

Bærum kommune – Caroline Isabelle Gjetsjø

Bærum kommune – Lisa van der Merwe

Dampsaga – Lorns Stavrum

Dampsaga – Siw Oddrun Wigen

Drammensbadet – Laila Bakke

Drammensbadet – Terje Hagen

Drammensbadet – Roger Foss

Dyreparken i Kristiansand – Thomas Dahl Pedersen

Froland kommune – Kai Breivik

Froland kommune – Karim Mahmoud

Gloppen kommune – Anniken Rygg

Grottebadet – Jukka Laitinen

Grottebadet – Tuulia Laitinen

Jorekstad – Hajrudin Dino Hadrovic

Jorekstad – Sara A Rönnqvist

Karmøy kommune – Kristian Skjold Vermundsen

Karmøy kommune – Nora Apeland

Larvik kommune – Anette Christensen

Larvik kommune – Lucia Petrzelova

Levanger kommune – Beatrice Moan Lorås

Lustrabadet – Linda Goldman

Mandal kommune – Berit Haraldstad

Moa Svømmehall – Endre Helgå

Moldebadet – Jim Arne Malmedal

Moldebadet – Stephen Hurst Miller

Moheia Fritidspark – Kirti Catrin Magnussen

Nordlysbadet – Kjersti Syvertsen

Nordlysbadet – Ragnhild M. Tapio

Norges Idrettshøgskole – Jon Hveding

Oasen – Lena Barlien

Oasen – Bodil Rømo

Oasen – Kim-Gunnar Skomsvold

Oppegård kommune – Marc Boniface

Oppegård kommune – Duki Ahlstrøm

Oslo kommune – Joakim Johansson

Oslo kommune – Magnus Jacobsson

Pirbadet – Oddvar Mæhle

Pirbadet – Sara Venturi

Pirbadet – Sissel Rønvik

Pirbadet – Therese Benjaminsen

Pirbadet – Terje Ramberg Rapp

Polarbadet – Laila Th. Johnsen

Porsgrunn kommune – Lisbet Midtgård

Randaberg kommune – Miroslaw Lukaszka

Ringeriksbadet – Sven Bruno Schrør

Rjukanbadet – Iren Heier

Rjukanbadet – Øivind Tangstad

Røykenbadet – John Arne Sundseth

Råholt bad – Jan-Christian Ulleberg

Sandnes kommune – Hilde Handeland Larsen

Skien Fritidspark – Markus Schulz

Skien fritidspark – Martin Sølyst

Skien fritidspark – Josè Valigora

Sunnmørsbadet Fosnavåg AS – Marianne Hammerø

Sørlandsbadet – Linda Stensøy

Sørlandsbadet – Ivana Rados

Sørlandsbadet – Børge Sundnes

Time kommune – Sofia Kontou

Verdal kommune – Ronny Osen

Vik kommune – Anne Cecilie Riiber Klarholm

Vik kommune – Bernt Skogsrud

Ørland kommune – Johanna Aleksandra Dzialowska

Økonomihuset AS – Sverre Haugli

Østfoldbadet – Terese Brustad